БУДИНОЧОК ДЛЯ ЗМІЇ ТА КРОЛИКА

21 Апр БУДИНОЧОК ДЛЯ ЗМІЇ ТА КРОЛИКА

БУДИНОЧОК ДЛЯ ЗМІЇ ТА КРОЛИКА

Змія не знає про те, що вона змія, а кролик не знає про те, що він кролик. Це головне.
Кролик, звичайно, розуміє, що він не кінь, а змія – що вона не кішка. Однак вони не здатні критично оцінити самих себе як хороших, злих, добрих, потворних, прекрасних, небезпечних чи справедливих. Вони не в змозі визнати себе такими.

Що розуміє змія?
Змія чітко знає, що поруч може бути такий же як вона: не ворог, можливо, брат чи сусід або навіть звичайний перехожий – той, хто не викликає огиду чи паніку. В її стосунках з кроликом все по-іншому: задушити, а потім проковтнути його – природно для змії. Після цього її не гризе сумління, все логічно – так вона чинить із кроликами та їм подібними.

Хто такий кролик?
Кролик – невиправний романтик, переконаний вегетаріанець, добродушна людина. Він не може задушити змію, це поза його правилами.

Суть метафори в тому, що люди, які приховують своє світосприйняття – «погані люди» – в критичні моменти існування, наприклад, під час революції чи війни, можуть показати себе із вкрай негативного боку, фактично, перетворитись у звіра. Тоді така поведінка стає жорстокою «нормою».

Увага, кролик, будь обачний, по сусідству з тобою може бути змія. І ти відповідаєш за те, щоб вона ніколи не вийшла з цього сну, а краще, щоб її взагалі не було поруч!
Микита Шаленний

Подяка
Володимиру Горбу
Галереї Artsvit Gallery
ТК «Пасаж» та Лариса Маркелова
Творчій групі «Kultura Medialna» та Юлия Овчаренко
Роману Леончику
Анні Сабсай
Alexandr Polupan
Viktoria Nikitina
Дніпропетровському зоологічному центру та Євгену Буяноверу
Фото- Александр Светловский
IMG_5191

IMG_5186

IMG_5181

IMG_5179

IMG_5167

IMG_5162

IMG_5158

IMG_5152

IMG_5195

 

Камментариев нет

Ваш комментарий